Цветы на день матери

Квіти на день матері

Що подарувати на день матері?

У міжнародний День Матері прийнято вітати найдорожчих жінок – своїх мам, а також дівчат, які вже на порозі цього прекрасного статусу. Подарунок для найважливішого людини на Землі хочеться зробити особливим, щоб презент не тільки сподобався, а й щоб висловлював ту саму любов і ніжність, яка жевріє в наших серцях. Всім відомо, що самий безпрограшний варіант привітання – це квіти, причому в нашому сьогоднішньому світі з пандемією один з найпопулярніших варіантів це доставка квітів в Бердянську.

Так як побачити букет на власні очі у вас немає можливості, наші флористи приготували поради щодо вибору. Пропонуємо Вам декілька варіантів:

  • Ніжний букет з троянд кольору слонової кістки можна подарувати молодій мамі. За смаком можна замінити троянди на хризантеми, еустоми, альстромерії або зовсім поєднати їх в оригінальний мікс. Адже теплі бежеві відтінки означають материнство. Якщо прикрасити святковий букет гілочками зелені, в композиції додадуться соковиті весняні нотки, від яких стане радісно на душі.
  • Жінкам постарше прийнято дарувати букети соковитих відтінків, щоб підкреслити мудрість і додати яскравого настрою в свято. Для такого букета підійде поєднання теплих пастельних бутонів троянд з яскраво червоними або оранжевими їх представниками.
  • Подарувавши букет з жовтих хризантем або рожевих махрових гвоздик, можна висловити подяку і вдячність мамі за її працю і тепло в вихованні.

Ці та інші варіанти вам допоможуть вибрати кращі флористи з магазину квітів в Бердянську.